Uzaktan İngilizce öğrenmem mümkün mü?

Soru

Merhaba, iş yoğunluğumdan ve içerisinde bulunduğumuz durumdan dolayı İngilizce kursuna gitmek için vaktim yok. Benim sorum uzaktan İngilizce öğrenmek ile alakalı olacaktı. Online İngilizce kursu yeterince öğretici olur mu? Sundukları fırsatlar nelerdir? Ayrıca yapmış oldukları ingilizce seviye testi online olarak ne kadar etkilidir? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

in progress 0
batuhanturla 5 ay 1 Cevap 16 views 0

Cevap ( 1 )

  1. Merhaba,
    Özellikle çoğu eğitimin online olarak alındığı bu dönemde internetten İngilizce öğrenmek de son derece normal. Ben de pandemi dönemini verimli geçirmek isteyenlerden biriyim ve şu anda Konuşarak Öğren’de İngilizce öğreniyorum. Özellikle online İngilizce kursu çok fazla sayıda görünse de kaliteli eğitim vereni bulmak son derece zor, bu nedenle iyi araştırma yapmanızı; fiyat-kalite olarak en iyi şartlar sunanı tercih etmenizi öneririm.

    Özellikle İngilizceyi ne amaçla öğrenmek istediğine karar vermelisiniz. Konuşarak Öğren paketleri çok çeşitli yelpazeye sahip olmakla birlikte; fiyatları da verilen eğitim kalitesine göre son derece uygun. Kursa kayıt yaptırmadan evvel de ücretsiz ders imkanından faydalanabilir ve online dil kursu şartlarını da kendiniz deneyimleyebilirsiniz. 

    Tamamen yabancı eğitmenlerden oluşan bir İngilizce kursundan eğitim almanızı öneririm. Aynı zamanda online İngilizce kurslarında yalnızca konuşma pratiği değil; öğrenme sürecini hızlandıracak kaynaklar da ek olarak size veriliyor. İngilizce seviye testi online uygulamalarına da güvenebilirsiniz, Çünkü buralarda sorulan sorular her seviyede bilmeniz gereken konulardan oluşmakta ve bu nedenle güvenilir sonuçlar vermektedir.

Bir yorum bırak.

Gözden Geçir
Gözden Geçir