Konuşarak Öğren programı ne kadar süre geçerli oluyor?

Soru

Merhaba,

Ben İngilizce eğitimleriniz hakkında bilgi almak istiyorum. Sunmuş olduğunuz programların süresi ne kadar? Her gün İngilizce online ders eğitimi yapıyor musunuz? Sürekli İngilizce pratik imkanı sağlıyor musunuz? Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.

in progress 0
ahmetserkan 2 ay 1 Cevap 19 views 0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba, 

  Konuşarak Öğren programı, İngilizce öğrenmek isteyenlere yabancı eğitmenlerle pratik yapma imkanı sağlamakta ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Konuşarak Öğren sisteminde ders almak isteyenler ilk etapta ücretsiz ders seçeneğini tercih ederek sistemi daha iyi tanımakta, ardından ihtiyacına en uygun paketi seçmektedir. Yabancı eğitmenlerin yaptığı Konuşarak Öğren seviye belirleme sınavında kişilerin İngilizce bilgileri test edilerek kendileri için en uygun program hayata geçirilmektedir. 

  Konuşarak Öğren’deki ders süresi kişilerin tercihlerine göre değişkenlik göstermektedir. Yabancı eğitmenler tarafından Skype üzerinden verilen dersler günlük 10, 20 veya 30 dakika şeklinde bireylerin tercihlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Her gün İngilizce online ders eğitiminin yapıldığı Konuşarak Öğren sisteminde günün her saatinde pratik yapma imkanı mevcuttur.

  Her gün İngilizce pratik yapabileceğiniz ve 3,6 ve 12 aylık kullanım olanağı sağlanan Konuşarak Öğren sayesinde hızla İngilizce öğrenmeniz mümkündür. Bilgi almak için bu linke tıklayın. 

  İyi günler. 
  🙂

Bir yorum bırak.

Gözden Geçir
Gözden Geçir