Konuşarak Öğren online bir kurs mu?

Soru

Konuşarak Öğren online olarak İngilizce eğitimi veren bir kurs mu? Derslerin işlenişi hakkında bilgi verir misiniz?

in progress 0
mehmetozgur 2 ay 1 Cevap 12 views 0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba, 

   

  Konuşarak Öğren eğitim sistemi, tam olarak alanında uzman yabancı eğitmenlerin verdiği derslerle oluşturulmuştur. ABD üzerinden sizlerle iletişime geçen Konuşarak Öğren eğitmenleri, online olarak ve size en uygun saatlerde ders programınızı oluşturmaktadır. Eğitim başlamadan evvel girdiğiniz seviye belirleme sınavı ile, kendi seviyenizi öğrenmeniz ve bu doğrultuda en kaliteli İngilizce eğitimi almanız mümkün olmaktadır. 

   

  Skype üzerinden daha önce belirlenmiş olan seviyenize uygun şekilde hazırlanmış derslerin süresi günlük 10, 20 veya 30 dakika şeklinde tercihinize bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Konuşarak Öğren ders notları tarafınıza online olarak ulaştırılmakta, ders dışındaki zamanlarda da erişiminize açık olmaktadır. Aynı zamanda eğitim gördüğünüz her anda Türkiye ofisindeki danışmanlarımız gelişiminizi takip etmektedir. 

   

  Konuşarak Öğren sistemi sayesinde İngilizce öğrenme konusunda hızlı bir gelişim kat etmek yabancı eğitmenlerden birebir alacağınız yardımla siz de İngilizceyi kısa sürede öğrenmek mümkündür. Bilgi almak için bu linke tıklayın.

   

  İyi günler. 
  🙂

Bir yorum bırak.

Gözden Geçir
Gözden Geçir