Konuşarak Öğren kullananlar memnun mu?

Soru

Merhaba,

Konuşarak Öğren’i daha önceden kullanmış ve deneyimlemiş olanlar memnun mu? Konuşarak Öğren yorumları genel olarak olumlu mu?  Konuşarak Öğren İngilizce diyaloglar nasıl gerçekleşiyor?

 

Bu sorularıma yanıt verebilirseniz sevinirim.

in progress 0
oktaysevil 2 ay 1 Cevap 12 views 0

Cevap ( 1 )

  1. Merhaba,

    Konuşarak Öğren, ülke genelinde pek çok kişi tarafından tercih edilen ve gerek ücretsiz derslerde gerekse paketler satın alarak deneyimlediği önemli bir eğitim platformudur. Konuşarak Öğren örnek ders uygulaması sayesinde sistemi merak eden ve İngilizce öğrenen herkes bir dersin nasıl olduğunu öğrenmekte ve ardından paketler satın alarak eğitimine devam etmektedir. 

    Ücretsiz ders tercih eden bireylerin büyük bir çoğunluğu paketler satın alarak düzenli bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlamaktadır. Üstelik dersler yalnızca eğitmenlerle alınan düzeyde olmayıp; sistemdeki kaynaklar da erişime hazır olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda aldıkları ders kalitesinden memnun kalmayan öğrenciler, belli koşulları sağladıkları takdirde %100 iade ücretini talep edebilmektedir. Konuşarak Öğren sitesini inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

    İyi günler.
    🙂

Bir yorum bırak.

Gözden Geçir
Gözden Geçir