Konuşarak Öğren gramer öğretiyor mu?

Soru

Merhaba,

Ben özel bir üniversitede akademisyen olarak çalışıyorum. Akademik yazımlar için yoğun bir şekilde İngilizce gramer bilgisine ihtiyacım oluyor. Konuşarak Öğren gramer eğitimlerine sahip bir kurum mu diye öğrenmek istemiştim. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Ayrıca Konuşarak Öğren programları hakkında da detaylı bilgi verebilir misiniz?

in progress 0
meltembudak 2 ay 1 Cevap 7 views 0

Cevap ( 1 )

 1. Merhabalar,

  Konuşarak Öğren programları çok çeşitli alternatiflere sahiptir. Konuşarak Öğren programından, her seviyeden ve hangi amaçla İngilizce konuşmak isteyen herkes faydalanabilmektedir. İngilizceyi pratik yaparak geliştirmek isteyen herkes, ilk etapta İngilizce seviye belirleme sınavına girmekte ve seviyesini öğrenmektedir. Ardından danışmanlar tarafından kendileri için en uygun paketler sunulmaktadır. 

  Binlerce kişinin konuşarak İngilizce öğren yöntemiyle yeni bir dil öğrenmesine olanak tanıyan bu sistemde kişiler yalnızca konuşma ve dinleme pratiği değil; aynı zamanda gramer de öğrenebilmektedir. En çok tercih edilen Konuşarak öğren eğitim paketleri; genel İngilizce, iş İngilizcesi, çocuklara yönelik İngilizce eğitimi ve üniversite öğrencileri için İngilizce konuşma türünden olanlardır. Üniversite akademisyen olarak görev almak isteyenlerin de faydalanabileceği alternatif paketler bulunmaktadır, dilerseniz danışmanlarımızla iletişime geçerek en uygun paketi tercih edebilirsiniz.

  3, 6 ve 12 aylık kullanım sürelerine ek olarak bazı konuşma paketlerinde +4 aya değin hediye avantajı da bulunmakta olup; ders konuşma sürelerine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi edinmek için bu linke tıklayın.

  İyi günler. 
  🙂

Bir yorum bırak.

Gözden Geçir
Gözden Geçir