Konuşarak Öğren dil eğitim sistemi

Soru

Konuşarak Öğren dil eğitim sistemi hakkında bilgi verir misiniz? Dersler online olarak mı işleniyor? Eğitmenler yabancı mı?

in progress 0
rutkayaltay 2 ay 1 Cevap 49 views 0

Cevap ( 1 )

  1. Merhaba,

    İngilizceyi pratik yaparak hızla öğrenmenize yardımcı olan Konuşarak Öğren dil eğitim sistemi, klasik dil kurslarının aksine online eğitimin yapıldığı bir platformdur. Klasik İngilizce kurslarında verilen standart ders saatlerinden farklı olarak Konuşarak Öğren alternatif, yeni nesil bir eğitim sunmaktadır. Her İngilizce düzeyinden birey eğitim alabilmekte ancak ilk etapta Konuşarak Öğren seviye belirleme sınavına girerek kendisi için en uygun metodu yine kendisi belirlemektedir.

    Konuşarak Öğren eğitmenleri tamamıyla ana dili İngilizce olan kişilerden oluşmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri ofisi üzerinden ders veren bu eğitmenler, öğrencilerin günlük ihtiyacına bağlı olarak ders saatlerini oluşturmaktadır. Konuşarak Öğren çalışma saatleri her ne kadar Türkiye şartlarına göre değişkenlik gösterse de; öğrenciler kendilerine en uygun saati bulmakta güçlük çekmemektedir.

    İyi günler dileriz.
    🙂

Bir yorum bırak.

Gözden Geçir
Gözden Geçir